Ota yhteyttä

Axel Health–terveydenhuoltoa tehostavaa teknologiaa

Yritys

Keitä me olemme?

Axel Health on suomalainen IT-palveluyritys, joka tarjoaa terveydenhuollon ammattilaisille tehokkaita työkaluja potilasvirtojen ja resurssien hallintaan. Kehitämme inhimillistä teknologiaa, jolla parannetaan sekä potilaiden että henkilöstön kokemusta hoidon sujuvuudesta.

Olemme auttaneet jo yli 12 vuoden ajan terveydenhuoltohenkilökuntaa ja potilaita kohtaamaan vaivattomasti oikeassa paikassa oikeaan aikaan. Olipa kyseessä yksityisklinikka, terveyskeskus, yliopistollinen sairaala tai muu palvelukeskittymä, lopputulos on aina asiakkaamme kokoinen. Suomessa olemme toimialamme markkinajohtaja ja kasvamme vauhdilla tavoitellen uusia, kansainvälisiä asiakkuuksia.

 

Toiminut vuodesta 2008

80+ asiakasta

50+ työntekijää


Myynnin yhteyshenkilöt

Ota yhteyttä myyntitiimiimme! Kerromme mielellämme lisää Axelista. 

Antti Tikkanen

Antti Tikkanen

Manager, Customer Relations

+358 46 853 3315

antti.tikkanen@axelhealth.com

Shahriar Arefi

Shahriar Arefi

myyntipäällikkö

+358 50 352 4919

shahriar.arefi@axelhealth.com

 

Kati Toivola

Kati Toivola

myyntipäällikkö

+358 44 3346 549

kati.toivola@axelhealth.com

Antti Veko

Antti Veko

asiakkuuspäällikkö

+358 50 465 3127

antti.veko@axelhealth.com

Jari (1)

Jari Rantanen

asiakkuuspäällikkö

+358 50 324 4546

jari.rantanen@axelhealth.com

Minna

Minna Mäkinen

asiakkuuspäällikkö

+358 400 448 021

minna.makinen@axelhealth.com

Jukka_Suihkonen

Jukka Suihkonen

asiakkuuspäällikkö

+358 440 131 010

jukka.suihkonen@axelhealth.com

ilari

Ilari Laaksonen

CEO

+358 40 555 1827

ilari.laaksonen@axelhealth.com